Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Çalışma Saatleri : Haftaiçi: 08.00 - 18.00 - Cumartesi: 08.00 - 15.00
Hakkımızda

Hakkımızda

2020 yılında başlayan faaliyetlerimiz, İkitelli merkezindeki 1200 metrekarelik kapalı alanda devam etmektedir. İşimizde kazandığımızı işimize yatırarak, bugün toplamda 12 adet kesim makinesi ile sanayicilerimize hizmet vermekteyiz.

Gökçedere Demir Çelik olarak, işimizde dürüstlüğe büyük önem vermekteyiz ve kalitemizden ödün vermemekteyiz. İşimizi özveriyle ve tutkuyla yapmaktayız ve bu, bize başarı olarak geri dönmektedir. İnanıyoruz ki, tutkuyla yapılan her iş başarıyla sonuçlanır.

Müşterilerimizle samimi ve yakın bir ilişki kurarak, her müşterimize aynı saygı ve ilgiyi gösteriyoruz, çünkü müşteri memnuniyeti bizim için en önemli önceliktir.

Geniş malzeme stoğumuz ve modern kesim ekipmanlarımız ile, sanayicilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için buradayız.

Ülkemize değer katmak için özveriyle çalışıyor ve işimizi severek yapmaya devam ediyoruz

Hakkımızda
Onarım gerektiren, fırın, buzdolabı, bulaşık makinesi veya çamaşır makinesi gibi bir ev cihazınız varsa, bugün bir randevu alın.

Hizmetlerimiz

Yardıma mı ihtiyacınız var? Veya Bir Temsilci Arıyorum

Copyright © 2024. Her Hakkı Saklıdır. kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.